Certifikáty jsou celosvětově uznávaným dokladem o dosažené znalosti daného jazyka a potvrzením toho, že studium jazyka bylo úspěšné.

Jan

přípravka ke zkoušce z angličtiny C1 Advanced

"Důvodů, proč bych rád pokračoval je mnoho, ale hlavní důvod je asi ten, že bych v budoucnu rád studoval na zahraniční vysoké škole, k čemuž je potřeba certifikát C1 Advanced. Dalším z mnoha důvodů je například celkové nabírání znalostí, či kolektiv a vztahy které se nám v kurzu během studia utvořily. " (2019)

Anna

přípravka na zkoušku ze španělštiny

Někomu nestačí umět anglicky, Anna mluví plynně i německy a španělsky. Ze všech jazyků má již certifikáty, studovala v Německu a letos začne jazyky studovat už na univerzitě. (2020)

Nikolas

individuální kurz angličtiny pro juniory

Letos Nikolas získal cambridgeský certifikát z angličtiny za zkoušku  B2 First. Vzhledem k jeho věku je to opravdu úžasné!

Ester

individuální kurz angličtiny pro děti

I ti nejmladší mohou skládat zkoušky z angličtiny jako Esterka, která ve 3. třídě získala cambridgeský certifikát YLE Starters. (2019)

Kristina

přípravka ke zkoušce z angličtiny C1 Advanced

"Angličtina mě už od mala bavila. Ze začátku jsem nad tím moc nepřemýšlela a navštěvovala kurz čistě pro potěšení. Když jsem se dozvěděla o možnosti nahradit si maturitní zkoušku Cambridge zkouškou, byl to pro mě důvod se posunovat. Později jsem se však vrátila k původnímu důvodu, v angličtině se posunuji proto, protože mě to jednoduše baví." (2019)

Marek

přípravka ke zkoušce z angličtiny C1 Advanced

"Navštěvuji Jazykové centrum už něco okolo čtyř let a musím říct že bych ho nevyměnil za žádné jiné, učitelé jsou vždycky milí a naše momentální učitelka je ta nejlepší, kterou jsem kdy měl." (2019)