Angličtina

ve spolupráci s British Council pořádáme jazykové zkoušky 

Web Learn English on line click here - testy, hry, online výuka, videa, slovník, vtipy, atd.

Zkoušky 'Cambridge English'

rozdělují uživatele angličtiny do těchto 3 stupňů:

1. 'Basic users'  - základní úroveň A1 - A2

- Zkoušky Young Learners jsou určeny žákům prvního a druhého stupně základních škol. Zkoušky umožňují hravou a motivační formou získávat zkušenost a pomáhají v osvojení anglického jazyka. Testy spolehlivě měří dovednosti žáků ve všech částech - v poslechu, psaní i mluveném projevu. Zkoušky Young Learners (YLE) jsou k dispozici ve třech úrovních - Pre A1 Starters, A1 Movers a A2 Flyers.

- A2 Key je zkouškou nejnižší úrovně všeobecné angličtiny ze skupiny cambridgeských zkoušek. Dokládá, že ovládáte základy angličtiny a že jste schopni se dorozumět v každodenních situacích.

Úroveň kvalifikace: základní = A2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

2. 'Independent users' -  hladiny B1-B2

- B1 Preliminary dokládá, že jste schopni komunikovat v angličtině v každodenních praktických situacích. Je dobrým základem, pokud chcete získat profesní kvalifikaci v angličtině.

Úroveň kvalifikace: střední = B1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

- B2 First dokazuje, že dokážete hovořit a psát anglicky na takové úrovni, abyste mohli pracovat nebo studovat v anglicky mluvícím prostředí.

Úroveň kvalifikace: mírně pokročilý = B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Poznámka/Note: Zkoušky for Schools se zaměřují na zájmy a zkušenosti dětí ve školním věku a studentů středních škol, vedou k získání naprosto stejného mezinárodně uznávaného certifikátu.

3. 'Professional users' - profesionální uživatelé anglického jazyka -  hladiny C1-C2

- C1 Advanced je první kvalifikace vhodná pro ty, kdo chtějí pracovat a studovat v zahraničí a směřují svoji kariéru do oblasti vyžadující znalost anglického jazyka.

Úroveň kvalifikace: pokročilý = C1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

- C2 Proficiency - tato kvalifikace prokazuje, že jste schopni angličtinu plynule používat ve složitých výzkumných, akademických a profesních situacích. Jedná se o nejvyšší úroveň v rámci cambridgeských jazykových zkoušek.

Úroveň kvalifikace: velmi pokročilá = C2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.